وضعیت پروژه: پروژه های تکمیل شده

"راه اندازی کمپبن جمع آوری کتاب از سراسر کشور و اهدای آن به کودکان و نوجوانان مناطق  محروم کشور"

با

"شعار اهدای کتاب اهدای دانایی"

چنانچه امکان همکاری جهت جمع آوری کتابهای شهر محل خود جهت استفاده در «نهضت کتاب رسانی به مناطق محروم» دارید لطفا مراتب را به ما اطلاع دهید . خیریه سنا بی نهایت از مراتب لطف شما سپاسگزار می باشد .همچنین در این طرح سررسید های سفید را نیز برای دانشجویان مناطق محروم جمع آوری و ارسال گردید.

((بیانیه نیکوکاری سنا برای جمع آوری کتاب به منظور ارسال آن به مناطق محروم))

گروه نیکوکاری سنا تصمیم دارد با جمع آوری کتابهای قابل استفاده ای که مورد نیاز نمی باشد ،آن کتابها  را جهت فرزندان مناطق محروم  کشور ارسال  دارد و از این طریق علاوه  به بالا بردن سطح فرهنگ  به نهضت کتابخوانی  کمک نماید .

 "گروه سپید جامگان نیکوکار ایران زمین" از صمیم قلب  آرزومند توفیق برای فرزندان برومند شما و قبولی در آزمون سراسری کنکور می باشد . در گوشه کنار این سرزمین کودکان و نوجوانانی می باشند که به علت محرومیت های مختلف به  امکانات آموزشی دسترسی ندارند.از شما خواهشمند هستیم چنانچه به کتب آموزشی یا غیر آموزشی نیاز ندارید آن را به دیگر فرزندان این مرز و بوم اهدا نمایید .چنانچه تمایل دارید در این امر خیر سهیم شوید کافی است با تلفن 44055220-021 تماس گرفته تا ترتیب جمع آوری و ارسال این کتب یا کتابهای غیر آموزشی به مناطق محروم داده شود .از شما که با لطف و مهربانی خویش را با فرزندان برومند این سرزمین تقسیم میکنید سپاسگزار هستیم .دوستان عزیزی که در شهر محل  اقامت خود آمادگی جمع آوری کتابهای اهدایی را دارند  لطفا اعلام آمادگی کنند  تا نشانی  آنها به افراد  اهداکننده اعلام شود .